НОВИНИ

Лутковська: На Луганщині під загрозою викрадення перебувають 170 дітей

В Луганській області у небезпеці та під загрозою викрадення залишаються 170 дітей. Про це повідомили в прес-службі уповноваженого ВРУ з прав людини.

У прес-службі зазначили, що уповноважений ВРУ з прав людини Валерія Лутковська звернулась з відкритим зверненням до уповноваженого з прав людини в РФ Елли Памфілової. У зверненні йдеться про факти збройного перешкоджання евакуації осіб, в тому числі великої кількості дітей, із території Луганської області. 

«За наявною інформацією, на даний момент озброєні особи продовжують здійснювати тиск на адміністрацію туберкульозного диспансеру м Алчевськ Луганської області з метою незаконного вивезення в РФ 22 дітей, які перебувають на лікуванні в зазначеному медичному закладі», – йдеться в заяві.
Крім того, до цього часу не вивезені на безпечні території вихованці Краснодонського обласного дитячого будинку інтернату (в закладі 128 вихованців, з яких 85 – це діти. З них 51 дитина має статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Із загальної кількості вихованців 64 – лежачі) та Ровеньківського обласного дитячого будинку інтернату (в закладі 174 вихованці, з яких 20 –діти, з них 10 мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).

Враховуючи досвід попередніх успішних повернень з території Російської Федерації викрадених українських дітей через вплив російських органів влади на озброєних осіб, Лутковська закликала російську колегу не допустити незаконного переміщення українських дітей.

Нагадаємо, напередодні терористи вивезли до Російської Федерації 7 хворих на ДЦП українських дітей, викрадених з Будинку малюка м.Луганськ. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.