НОВИНИ

Володимир Василенко: Путін зневажає Захід загалом і кожного керівника держави, з яким має справу

Президент РФ Владімір Путін сподівався усіх обдурити. Про це «Українському тижню» заявив правознавець-міжнародник, професор Володимир Василенко.

«Путін сподівався, за допомогою своєї агентури й особистої спритності переконати західні держави, що дії Росії абсолютно правомірні, й таким чином уникнути санкцій. Він як колишній кагебіст прекрасно знає ментальність Заходу, характеристики кожного західного лідера, специфіку кожної країни й використовує ці знання, щоб обдурити, натиснути й залякати», - заявляє він.

На його думку, це системний і вибірковий підхід, до того ж грамотний.

«А західні лідери міряють президента РФ своїм аршином. Думають, що правил, яких дотримуються вони, той дотримуватиметься теж, а це зовсім не так. Тому що Путін зневажає Захід загалом і кожного керівника держави, з яким має справу, зокрема. Він думає, що є розумнішим за них і хитрішим. І ставка була в нього саме на те, що він усіх обдурить. І досягне своєї мети, так би мовити, малою кров’ю. Але це не спрацювало», наголошує Василенко.

Детальніше читайте в матеріалі «Дотиснути разом. Як Україна повинна долучитись до санкцій» в черговому числі «Українського тижня».