НОВИНИ

У Раді Федерацій хочуть обкласти росіян податком за відпочинок за кордоном

Представники Ради федерації (верхньої палати парламенту Росії) пропонують посилити санкції, введені проти країн Заходу. Один із запропонованих механізмів - фінансові збори з громадян РФ, які виїжджають на закордонний відпочинок. Про це повідомляє російська інформагенція ИТАР-ТАСС, цитуючи заступника голови комітету Ради Федерації з бюджету і фінансових ринків, Ніколая Журавльова.

"Наша держава ще не вичерпала ресурс заходів, впровадження яких позитивно позначиться на вітчизняній економіці", - сказав він журналістам.

На думку парламентаря, необхідно вивчити доцільність обмеження поставок автомобілів, безрецептурних ліків, у яких є російські аналоги, ряду товарів широкого вжитку.

"Крім того, обмеження можуть стосуватися консалтингових послуг і франчайзингу. Також слід підтримати внутрішній туризм, ввівши підвищені збори з тих, хто виїжджає на закордонний відпочинок", - запропонував він.

Він підтвердив, що заходи, які  вводяться Москвою, є відповіддю на санкції ЄС.

"Неможливо нескінченно розмовляти з Росією мовою санкцій, і відповідні заходи (з боку РФ) повинні спонукати наших західних партнерів до зваженого діалогу як з економічних, так і політичних проблем", - підкреслив сенатор Журавльов.

Нагадаємо, напередодні президент РФ підписав указ «Про застосування окремих економічних заходів з метою забезпечення безпеки РФ», яким заборонив ввезення продовольства до Росії з країн, які запровадили санкції.

7 серпня прем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв озвучив список забороненого продовольства.