НОВИНИ

У РФ оголосили список забороненого продовольства з "ворожих" країн

Росія заборонила поставки яловичини, свинини, фруктів, птиці, сирів і молока з країн ЄС, США, Австралії, Канади та Норвегії. Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв.

Обмеження вводяться з 7 серпня терміном на один рік. Ембарго на продукти не торкнулося дитячого харчування. Постанова уряду опублікована на сайті кабінету міністрів. 

«На виконання указу президента я підписав постанову уряду. Росія вводить повну заборону на поставки яловичини, свинини, плодоовочевої продукції, тобто овочів і фруктів, м'яса птиці, риби, сирів, молока і молочних продуктів », - заявив Медведєв, розпочинаючи засідання уряду.

Він нагадав, що напередодні президент РФ підписав указ «Про застосування окремих економічних заходів з метою забезпечення безпеки РФ».

«Фактично мова йде про введення ембарго на імпорт цілих категорій продукції з тих країн, які ввели економічні санкції щодо російських організацій і громадян», - підкреслив прем'єр. 

Медведєв нагадав, що «довгий час наша країна ніяк не відповідала на санкції, які деякі держави ввели відносно Росії».

«Ми до останнього сподівалися, що наші закордонні колеги зрозуміють, що санкції - це тупиковий шлях, вони нікому не потрібні. Але вони не зрозуміли. І ситуація склалася так, що ми змушені піти на відповідні заходи », - заявив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.