НОВИНИ

Россільгоспнагляд відхрестився від заборони європейських фруктів

Слова замглави Россільгоспнагляду Алєксія Алєксєєнка про можливе введення заборони на ввезення сільськогосподарської продукції з США, а також овочів і фруктів з Євросоюзу слід розцінювати як його особиста думка. Про це заявили в прес-службі відомства.

«Федеральна служба з ветеринарного і фітосанітарного нагляду вважає неможливим коментувати указ президента РФ «Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки Російської Федерації» до отримання відповідної постанови уряду Росії», - підкреслили в Россільгоспнагляді.

Як повідомлялось, раніше помічник глави Россільгоспнагляду Алєксєй Алєксєєнко повідомив, що Росія повністю заборонить ввезення сільськогосподарської продукції з США, а також європейських фруктів і овочів. Россільгоспнагляд, за словами чиновника, вже приступив до складання списку продуктів, які потраплять в чорний список.

6 серпня президент РФ Владімір Путін на рік заборонив ввозити до Росії сільськогосподарську сировину і продовольство з країн, які ввели санкції проти держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.