НОВИНИ

ЗМІ: В РФ можуть заборонити Російську службу BBC

Російську службу BBC можуть заблокувати на вимогу Роскомнагляду за відмову видалити з сайту інтерв'ю з громадським діячем Артьомом Лоскутовим, який закликав вийти на марш "за федералізацію Сибіру". Про це повідомили ЗМІ з посиланням на джерела у Роскомнагляді.

"По-хорошому за такі публікації ми можемо моментально заблокувати ресурс. Якщо йти таким шляхом, то ми можемо заблокувати сайт Російської служби BBC повністю на території нашої країни. Навіть не тільки можемо, а зобов'язані це зробити, тому що Роскомнагляду наказали у вимозі Генеральної прокуратури блокувати доступ до ресурсів і сайтів, що публікують інформацію такого змісту", – цитують представника Роскомнагляду.

Він додав, що наразі надходять звернення громадян з вимогами "пояснити причини бездіяльності влади щодо закликів до безладів".

Також у тексті зазначили, що двічі Роскомнагляд надсилав ВВС попередження щодо зазначених фактів та вимогу видалити контент, які залишили без відповіді.

"Чиновники контролюючого відомства попросили співробітників інтернет-ресурсу ініціювати в редакції відповідний розгляд, а також відзвітувати про причини бездіяльності. На цей момент Роскомнаглядом розпочато розслідування факту невиконання редакцією Російської служби BBC законних вимог уповноваженого органу", – додали у тексті.

Раніше в українських ЗМІ з'явилася інформація, що редакція українського сайту ТСН виконала аналогічні вимоги російського контролюючого органу та зняла інформацію про ініціативу провести "Марш за федералізацію Сибіру".

Нагадаємо, що активіста та художника з Новосибірська Артьома Лоскутова раніше затримували за підтримку панк-гурту "Pussy Riot".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.