НОВИНИ

Радник Меркель: санкції проти РФ вплинуть на Німеччину, але це необхідно

Секторальні економiчнi санкцiї проти Росiї, які було введено Європейським союзом наприкінці липня, позначаться на економiцi Нiмеччини. Про це заявив у неділю в телевізійному інтерв'ю вiце-канцлер ФРН Зiгмар Габрiель.

Водночас, заступник федерального канцлера вважає, що введення санкцій було необхідним для того, щоб у майбутньому Європа не зiткнулася зi значнiшими наслiдками.

"Там, де на карту поставлено вiйну та мир, економiчна полiтика не може ставати головним предметом занепокоєння", - заявив Габрiель.

Він визнав, що санкцiї призведуть до збитоків для Нiмеччини. Втім, чиновник зазначив, що "якщо Європа не реагуватиме, вона зiткнеться зi значно серйознiшими наслiдками".

"Якщо всi уроки, якi було дано Європi, дозволять, щоб хтось розв'язував громадянську вiйну в сусiднiй державi, i за це йому нiчого не буде, то цiна для Європи буде набагато вищою, нiж втрата кiлькох вiдсоткiв можливого (економiчного) зростання", - наголосив вiце-канцлер, який є одночасно мiнiстром економiки Нiмеччини.

Як відомо, офіційний журнал ЄС оприлюднив спільне рішення країн-членів Євросоюзу щодо запровадження секторальних санкцій проти російської економіки. Документ містить детальний перелік обмежень, накладених на Росію, на юридичних осіб походженням з РФ. Також наведений перелік товарів, які підпадають під обмеження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.