НОВИНИ

Порошенко: відновлювати Донбас допоможуть інші країни та низка фондів

Низка країн та фондів готові вкладати мільйони у спеціальний фонд з відновлення Донбасу. Про це заявив президент Петро Порошенко під час інтерв'ю українським телеканалам.

“Я почав роботу щодо створення спеціального фонду з відновлення інфраструктури Донбасу. Це будуть не лише кошти українського бюджету, не лише благодійні внески, які ми намагаємось зараз організувати, але й більшість європейських країн, США, Велика Британія, Японія погодились зробити внески, які будуть складатись з десятків мільйонів доларів, євро та фунтів”, - сказав Порошенко, висловивши сподівання, що це дасть змогу зменшити навантаження на економіку.

Відповідаючи на питання журналістів щодо того, що у відновленні Донбасу мають брати участь особи, які причетні до дестабілізації ситуації та розвитку тероризму в регіоні, Порошенко зазначив: "Всі, хто має відношення до розвитку тероризму на Донбасі, мають відповідати. І відповідальність ця повинна бути не лише фінансова, але і кримінальна".

В той же час, на переконання президента, влада має стимулювати благодійну діяльність для відновлення регіону.

"Ми маємо стимулювати благодійну діяльність. Людина, яка просто не допомогла відновленню звільнених територій, матиме дуже поганий імідж, репутацію. Це обов’язок – країна у важкій ситуації і потребує цієї допомоги", - наголосив Порошенко. 

Як відомо, Міністерство соціальної політики оцінило відновлення Донбасу в 20 млрд грн.

Водночас, на початку липня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк оцінював відновлення інфраструктури регіону у 8 млрд грн.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.