НОВИНИ

Донецька міськрада: У місті не припиняються бої

У Донецьку тривають бойові дії, інформації про потерпілих поки немає. Про це 31 липня повідомили у прес-службі Донецької міської ради.

«Станом 17.00 ситуація в Куйбишевському районі на селищі «Жовтневий рудник» залишається вкрай напруженою. Бойові дії не припиняються. Вибуховою хвилею пошкоджені склопакети в житлових будинках на проспекті Кремлівському», – повідомили у міськраді, підкресливши, що загалом від громадян надійшли понад 20 повідомлень про руйнування і пожежі внаслідок попадання снарядів. Інформації про постраждалих поки немає.

Станом на 31 липня у Куйбишевському районі Донецька залишаються знеструмленими 52 трансформаторних підстанції, аварійні бригади не можуть приступити до ліквідації наслідків руйнувань через безперервний вогонь.

«У мінімальному режимі працює канал «Сіверський Донець-Донбас». Донецька фільтрувальна станція залишається без електропостачання. Через це воду у Донецьку подають за скороченим графіком», – зазначили у повідомленні, нагадавши, що в місті працює "гаряча лінія" 15-84 або 335-27-85. 

Нагадаємо, через постійні обстріли, які здійснюють терористи, Луганськ залишився без електрики.