НОВИНИ

Виборчу кампанію в Раду скоротять до 45 днів

Задля скорочення видатків термін виборчої кампанії на дострокових парламентських виборах цього року скоротять з 60 до 45 днів. Про це 31 липня повідомили у прес-службі Верховної Ради.

Згідно з повідомленням, спільне рішення щодо цього прийняли президент України Петро Порошенко, спікер Олександр Турчинов, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та голови депутатських фракцій і груп.

"З огляду на прийняття парламентом закону про внесення змін до Державного бюджету на поточний рік, суттєве скорочення бюджетних видатків учасники зустрічі дійшли згоди щодо необхідності здешевлення виборчих процедур і зменшення у зв’язку з цим терміну проведення виборчої кампанії з 60 до 45 днів", – зазначили у прес-службі.

"Домовилися також про проведення консультацій з приводу запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими виборчими списками, відновлення виборчих блоків як суб’єктів виборчого процесу та щодо інших виборчих процедур", – додали у повідомленні.

Нагадаємо, за даними ЦВК, вибори у Раду обійдуться Україні щонайменше в мільярд гривень.

Як повідомлялося, раніше президент України Петро Порошенко підтримав ініціативу фракцій щодо дострокових виборів до Верховної Ради висловив припущення, що дострокові вибори до Верховної Ради України відбудуться у жовтні поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.