НОВИНИ

Меркель заперечила існування "таємної угоди" із Путіним

Прес-служба німецького уряду спростувала повідомлення британської газети «The Independent» про те, що канцлер ФРН Ангела Меркель та президент Росії Владімір Путін нібито таємно домовляються щодо врегулювання конфлікту в Україні. Про це 31 липня повідомила заступник речника німецького уряду Крістіане Віртц.

"Згадане повідомлення не має під собою жодних підстав", - заявила Віртц.

За повідомленням німецьких ЗМІ, у дипломатичних колах Німеччини також нічого не знають  про так званий "таємний план" Меркель та Путіна.

"Це здається мені дуже малоймовірним», – прокоментував ситуацію у Twitter журналіст Die Welt Флоріан Едер.

Як відомо, автор матеріалу – британська журналістка Маргарета Пагано – не називає своїх інформаторів, посилаючись лише на "джерела, ознайомлені із секретними переговорами". При цьому вона не вказує, з оточення уряду якої саме країни є інформатор.

Як зазначається на інтернет-сторінці «The Independent», Маргарета Пагано є колишнім кореспондентом відділу економічних новин недільної версії газети і наразі веде колонки та робить інтерв'ю на економічну тематику для низки британських ЗМІ. За даними архіву сайту, її актуальна стаття є взагалі першою на тему української кризи.

Нагадаємо, раніше деякі британські ЗМІ заявили, що Німеччина та Росія працюють над секретними домовленостями, де обговорюють питання ціни визнання анексії Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.