НОВИНИ

Нідерланди направили в зону АТО свого військового спостерігача

Нідерландський військовий офіцер зв’язку приєднався до українських військових, які воюють з терористами неподалік місця падіння малайзійського лайнера. Про це повідомляє видання DutchNews з посиланням на міністерство оборони країни.

"Це звичайне явище – використовувати офіцера зв’язку на місці подій під час великих операцій", – пояснив прес-секретар відомства.

Метою такого кроку є прагнення нідерландської влади отримувати вірну та актуальну інформацію про конфлікт.

Відповідаючи на запитання, чи мають Нідерланди свого офіцера зв’язку і серед бойовиків, прес-секретар відповів, що з ними спілкування відбувається через представників ОБСЄ.

У свою чергу посол України у Нідерландах Олександр Горін заявив виданню Telegraaf, що Україна наразі вживає всіх заходів для забезпечення доступу слідчих до місця катастрофи.

Представники Нідерландів намагаються знайти решту тіл жертв і розслідувати причини аварії. Як зазначає DutchNews, розслідування знову було перервано через бої.

Як відомо, в четвер Верховна рада повинна розглянути ратифікацію договору з Нідерландами та Австралією про допуск військових цих країн в Україну для охорони місця падіння малайзійського лайнера.

Як повідомлялось, 30 липня поліцейські з Малайзії відбули в Україну для охорони місця падіння пасажирського Boeing.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.