НОВИНИ

Українська армія почала гуманітарну місію у визволених містах Донбасу

Збройні сили розпочали роботу оперативних груп військово-цивільного співробітництва у зоні проведення антитерористичної операції. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook.

Серед учасників груп – фахівці з питань організації співпраці з місцевими органами влади та населенням, багато з яких мають досвід участі в операціях з підтримки миру у різних регіонах світу.

"Головні завдання груп – організація співпраці з цивільними населенням, місцевими органами влади, іншими військовими формуваннями, урядовими та неурядовими організаціями, релігійними громадами тощо", – зазначили у повідомленні.

Перед відрядженням до зони АТО з учасниками проводили семінари за напрямками роботи.

"Наступна наша ціль – налагодження конструктивного діалогу між місцевими мешканцями та органами військового управління. Народ завжди довіряв своїй армії і бачив у ній надійного захисника, тож зараз необхідно надати всю можливу допомогу у налагодженні мирного і безпечного життя", – цитують у тексті командувача оперативного командування "Південь" генерал-лейтенанта Руслана Хомчака.

Як повідомлялося, Збройні сили беруть участь у відновленні інфраструктури Донбасу, зокрема інженерні війська навели знищений бойовиками міст поблизу Краматорська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.