НОВИНИ

Хакери атакували сайт Порошенка

Фахівці працюють над розблокуванням сайту президента України Петра Порошенка, який напередодні зазнав хакерської атаки. Про це 29 липня повідомив речник Держспецзв'язку Віталій Кукса.

За його словами, сайт розблокують у найближчі години.

«Президентський сайт зазнав DDoS атаки, але оскільки сайт достатньо добре захищений, на подолання наслідків знадобиться не більше кількох годин», – зазначив Кукса.

Він уточнив, що зараз над відновленням роботи сайту працює команда реагування на надзвичайні комп’ютерні ситуації Державного центру захисту інформаційних телекомунікаційних систем.

«Існує відпрацьований алгоритм дій в таких ситуаціях. Потрібен лише деякий час, щоб згасити бот-атаку. Добратися до серверів хакери не можуть. У сайту є кілька дзеркал», – резюмував Кукса.

Як відомо, офіційний сайт президента є недоступним для відвідування протягом кількох годин. Відповідальність за блокування порталу вже взяла на себе група хакерів "КіберБеркут".

"Сьогодні ми, КіберБеркут і наша КіберАрмія, заблокували роботу сайту президента України Порошенка", – повідомляється на сайті хакерського угруповання.

Група КіберБеркут з'явилася після розформування спецпідрозділів міліції «Беркут». Раніше саме це угруповання створювало перешкоди в роботі ЦВК України шляхом пошкодження системи IFES напередодні виборів, тимчасово блокувало роботу сайтів МВС України і Генпрокуратури України, а також організовувало атаки на сайти НАТО.

Нагадаємо, раніше у РНБО заявили, що російські спецслужби створили фальшиву сторінку прес-центру антитерористичної операції у Facebook.