НОВИНИ

"Інформаційний опір": Бойовики активно готуються до оборони

Бойовики накопичують значні сили та створюють нові укріплення поблизу Первомайська, Алчевська та Стаханова. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

"Фіксується активна підготовка терористів до оборони в районі н.п. Первомайск, Алчевськ, Стаханов. Тут обладнуються укріпрайони, прибуває техніка й озброєння, проводиться насильницька "мобілізація" серед місцевих жителів", – заявив Тимчук.

Крім того, терористи укріплюють оборону і на інших напрямках.

"У районі н.п. Свердловськ відбувається формування терористами колон військової техніки, які, згідно з розвідданими, будуть відправлені на посилення бойовиків у напрямку н.п.Сніжне (Донецька обл.) та Ровеньки (Луганська обл.)", – написав Тимчук.

Також координатор "Інформаційного опору" повідомив, що терористи намагаються залучити додаткову підтримку російських "казаков".

"Зазначаються спроби керівництва терористичних угруповань отримати допомогу з Росії не тільки по лінії Міноборони РФ і спецслужб, а й від неурядових формувань. Зокрема, керівництво терористичної організації "ЛНР" очікує прибуття з РФ підсилення від т.зв. "Всевеликого війська Донського", – додав Тимчук.

Як повідомлялося, 29 липня сили антитерористичної операції взяли Савур-Могилу та звільнили Степанівку і Дебальцеве.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.