НОВИНИ

Ігор Лосєв: Російське суспільство легко проковтне будь-які злочини Кремля проти нас

Президент Росії Владімір Путін наразі робить те, що подобається росіянам. Про це в черговому номері журналу "Український тиждень" пише публіцист Ігор Лосєв.

"Путін наразі робить те, що подобається росіянам. Не тільки сам диктатор, а й мільйони пересічних росіян уважають існування окремої української нації вигадкою ворогів Росії, а Українську державу – помилкою історії, непорозумінням. На думку Путіна та його співвітчизників, Україна не має права на існування як суверенна й незалежна держава. Тому російське суспільство (за винятком невеличкої купки людей) легко проковтне будь-які злочини Кремля проти нас. І щодо цього ми не повинні мати ілюзій", - вважає публіцист.

На його думку, нинішня Росія вже є фашистською державою.

"Це не образа, а констатація факту. Звісно, кожна фашистська система має національні особливості. Наприклад, комуністи КНР свою сучасну модель називають «соціалізмом  із китайською специфікою». Путінська держава – це фашизм зі специфікою російською. До речі, його коріння не обов’язково шукати десь у Німеччині чи Італії. Як зазначав російський філософ і православний священик Ґєорґій Федотов: «Залишається фактом інше – що структура фашистської держави, як і методи терору, створені Лєніним, і були просто пересаджені на європейський ґрунт». Він-таки стверджував: «Для самої Росії насильницьке продовження імперського буття означало б утрату надії на її власну свободу… Як за московських царів самодержавство було ціною, що її сплатили за експансію, так фашизм – єдиний устрій, що здатен продовжити існування каторжної імперії». Саме це ми зараз спостерігаємо", - констатує Лосєв.

Детальніше читайте у матеріалі "Найбільша малоросійська ілюзія" в черговому номері журналу "Український тиждень".

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.