НОВИНИ

У столиці затримали кримінальних авторитетів, які організували угруповання у складі "ДНР"

Працівники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали у Києві двох кримінальних авторитетів, які організували власні угруповання у складі "ДНР". Про це повідомили у прес-службі ГУБОЗ МВС.

Згідно з текстом повідомлення, затримані – іноземці, які незаконно перебували на території України. 

"Один із затриманих має статус "злодія у законі", відомий на прізвисько "Куцу", інший – також впливовий кримінальний авторитет "Кахело", – зазначили у повідомленні.

З'ясувалося, що "злодій у законі" останнім часом проживав на території Донецької області, де впливав на діяльність злочинних угруповань, причетних до вчинення особливо тяжких злочинів.

Також повідомили, що раніше "Куцу" неодноразово засуджували на території Республіки Грузії та Росії, затримувався він і в Україні.

"У 2012 році з’ясувалось, що на території Донецької області нелегально мешкає іноземний "злодій у законі", який у 2007 незаконно отримав громадянство України. У результаті проведеної перевірки за ініціативою ГУБОЗ громадянство "Куцу" було скасовано, а злодія видворено за межі території нашої країни. Незважаючи на це, "злодій у законі" знову повернувся. До України він запросив ще й свого родича, який також має великий вплив у "злочинному світі" за здатність вчинити будь-який злочин. "Кахело" раніше неодноразово засуджений, у тому числі за навмисне вбивство. До України прибув також нелегально", – розповіли у прес-службі.

За інформацією ГУБОЗ, від початку сепаратистських проявів на Сході злочинці організували декілька власних груп у складі терористичної організації "ДНР", основними завданнями для яких були мародерство, розбійні напади та інші тяжкі злочини, у тому числі заволодіння вогнепальною зброєю у великій кількості.

Як повідомлялося, 24 липня у Горлівці місцеві терористи нібито звільнили та озброїли 150 в'язнів з місцевих тюрем, але 25 липня у пенітенціарній службі заперечили таку інформацію.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.