НОВИНИ

Тигрюлю без Тимошенко не пускають у новий вольєр

Стрічку перерізати немає кому?
Бенгальська тигриця Тигрюля та уссурійська тигриця Жасмін в одному з вольєрів зоопарку ”Казка” у Ялті. 22 грудня
Бенгальська тигриця Тигрюля

Ялтинський зоопарк «Казка» спростовує інформацію ряду видань про смерть Тигрюлі - білого тигра, якого прем`єр-міністра України Юлія ТИМОШЕНКО передала звіринцю минулого року.

«Це неправда! Тигрюля весела, бадьора, росте, важить більш як п`ятдесят кілограмів», - сказав по телефону кореспонденту УНІАН директор зоопарку Олег ЗУБКОВ, коментуючи інформацію, яка з`явилася в Інтернеті про те, що Тигрюля померла від харчового отруєння у ніч з 12 на 13 січня.

«Якийсь там сайт опублікував, що знайшли труп вранці... Я не розумію цих (передвиборних) технологій!», - відзначив О.ЗУБКОВ.
При цьому він відзначив, що Тигрюля поки не переїхала до нового комфортабельного вольєру, хоча він готовий.

«Ми відправили (до Києва) пакет документів, що вольєр готовий. Юлію Володимирівну чекаємо. Чекаємо, що вона заїде і переріже стрічку. Це ж її хрещениця», - сказав О.ЗУБКОВ, відзначивши, що поки не знає дату приїзду Ю.ТИМОШЕНКО.

Бенгальського тигра-альбіноса керівнику українського уряду подарували організатори фестивалю «Чорноморські ігри» у Скадовську наприкінці серпня 2009 року. Ю.ТИМОШЕНКО передала тварину до зоопарку в Ялті.

Довідка УНІАН. Зоопарк «Казка» створено у 1995 році О.ЗУБКОВИМ. Це перший приватний зоопарк в СНД. На сьогодні у звіринці утримуються понад 900 тварин і птахів. Багато з них - рідкісних видів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги