НОВИНИ

У Луганську за добу загинули три мирних жителя

За минулу добу в Луганську у збройних зіткненнях загинули 3 мирних жителя, 10 були поранені. Про це повідомила Луганська міськрада у зведенні за 22 липня, оприлюдненому вранці 23 липня.

Під артобстріл потрапили: у Ленінському районі вулиці Краснодонська й Алексєєва, у Каміннобродському районі – квартал Холмогоровський і вулиця Петровського, у Жовтневому районі – квартал Комарова й вулиця Анрі Барбюса, в Артемівському районі – п. Косиора, квартали Щербакова, Степовий і Зарічний, вулиці Ладозька, Ризька й Талінська.

За минулу добу горіли 3 будинки й один автомобіль, усі пожежі було погашено.

У результаті обстрілів було зафіксовано ушкодження 20 об'єктів.

21 липня в результаті прямого влучення снаряда в будинок № 120 по вул. Крута, загинула жінка. Будинок №116 по цій вулиці ушкоджено, згоріла машина.

По вул. Крута, 72 у результату обстрілу стався обрив електричних дротів. Також трапився обрив електродротів на пл. Леніна. За адресою: пл. Ленін, 42, в дворі лежить снаряд, який не розірвався.

Серйозно ушкоджено низку будівель, у деяких квартирах вибуховою хвилею вибило вікна, вибито вікна і в деяких школах.

Подекуди пропала електрика, газ чи вода.

Комунальні й аварійні служби продовжують працювати в посиленому режимі, але через постійні обстріли працівники служб не завжди можуть оперативно дістатися до місць аварійного відключення й ушкодження, зазначають у міськраді.

Як повідомлялось, 21-22 липня внаслідок збройних зіткнень в Луганську загинуло 5 мирних жителів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.