НОВИНИ

МВС призначило нового начальника київської міліції

Міністерство внутрішніх справ призначило начальником київської міліції Олександра Терещука. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГУМВС Києва.

Представляючи особовому складу київської міліції нового керівника, заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботарь охарактеризував Терещука як дослідного керівника, який пройшов усі ступені міліційної структури.

Генерал-майор Олександр Терещук народився 11 лютого 1964 року у Вінницькій області, роботу в органах внутрішніх справ почав у червні 1984 року.

З жовтня 2005 р. по січень 2008 р. працював начальником Печерського районного управління ГУМВС України в Києві. З березня 2008 р. по березень 2010 р. був заступником начальника ГУМВС України в місті Києві - начальником Управління кадрового забезпечення. З березня 2010 р. по червень 2012 р. працював начальником Голосіївського районного управління ГУМВС України у місті Києві. З червня 2012 р. по листопад 2012 р. обіймав посаду начальника Управління по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків МВС України.

17 листопада 2012 р. очолив Управління МВС України у Волинській області.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.