НОВИНИ

Більшість українців переконані, що з Росією йде війна

57% українців переконані, що між Україною та Росією йде війна, а 40% хочуть повного закриття кордону з Росією. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Чим ближче до зони проведення антитерористичної операції, тим менше громадян оцінюють події як війну між двома державами. У тому що нині війна з Росією переконані 91% галичан та лише 19% жителів Донбасу.

На Донбасі більшість (30%) вважає, що між Україною та Росією "політичний конфлікт", а ще 25% громадян не змогли відповісти про стан відносин між сусідніми державами.

Аналогічна ситуація у питанні про повне закриття кордону з Росією. Якщо на Галичині таке рішення скоріше підтримують 92% респондентів, то на Донбасі лише 12%. Закриття кордону підтримала більшість громадян України у всіх регіонах крім Харківської області та Донбасу. У трьох останніх регіонах однозначно проти такого рішення 48-49% жителів.

Розділилися думки українців у питанні впровадження візового режиму з Росією. 49% скоріше підтримують це, а 41% – скоріше проти.

Дослідження проводили з 28 червня по 10 липня 2014 року. Опитали 4000 респондентів старше 18 років по всій Україні. Статистична похибка не перевищує 1,5%.

Як повідомлялося, українці найбільше розраховують на допомогу США, Польщі, Німеччини та на власні сили у протидії Росії.

Також повідомлялося, що українці перестали бачити загрозу в НАТО, але вважають, що загрозу становить Росія

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.