НОВИНИ

Нацгвардія придбала автомобілів та автобусів на 118 мільйонів

Військова частина 3078 ВВ МВС України (Київ) 3 липня оголосила про закупівлю автобусів на 118,32 млн грн. Остаточно угоди мають бути укладені цього тижня. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Найбільшу суму отримає ТОВ «Український Автобус» – 80,37 млн грн. Черкаській фірмі, зареєстрованій на донеччанку Світлану Свєшнікову замовлено 60 автобусів «Атаман» та таку ж кількість комерційних автомобілів «Isuzu».

Найдорожчими виявились люксові туристичні автобуси Атаман А-09620 – 1,57 млн грн. за штуку. 35-місні автобуси оснащуються кондиціонерами та відеосистемами. Таких придбано десять штук.

«Український Автобус» до 2011 року під назвою «Черкаський автобус» входив у корпорацію «Богдан» бізнес-партнера нинішнього президента України Петра Порошенка Олега Свинарчука. Однак через борги заводу було продано «Промінвестбанку», який належить російському «Внешэкономбанку».

Ще 59 автобусів «Еталон» різних моделей за 37,96 млн грн. замовлено ПАТ «Чернігівський автозавод» та ПАТ «Бориспільський автозавод», якими володіють Володимир Бутко та швейцарська фірма «Bodminag».

Президент корпорації «Еталон» Бутко за часів СРСР був першим секретарем Донецького обкому комсомолу.

Як повідомлялось, уряд виділив МВС 199 млн 281,1 тис. грн для закупівлі засобів індивідуального захисту, військової техніки для потреб органів внутрішніх справ та Національної гвардії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.