НОВИНИ

В АТО пообіцяли надати докази знищення терористів

Прес-центр антитерористичної операції продемонструє фотодокази знищення силовиками російських найманців та місцевих бойовиків. Про це повідомив речник АТО Владислав Селезньов.

"Сподіваюся, що згодом ми вирішимо (з керівництвом АТО - ред.) це питання. Є відповідна фототехніка, щоб знімати ці гори трупів бойовиків", – зазначив речник АТО.

За його словами, раніше це не робили, зокрема, із етичних міркувань. Однак зараз постало питання, коли багато громадян, особливо в соцмережах, почали висловлювати сумніви щодо інформації силовиків про велику кількість знищених бойовиків.

"Багато розмов з приводу того, що Селезньов бреше, розповідає: то там 500 знищили, то там 500. Ви ж зрозумійте, що ці цифри, які я озвучую, я ж не беру їх зі стелі. Мені дають офіційні дані, які основують на підставі візуального спостереження тощо", – заявив Селезньов.

При цьому він підкреслив, що бойова авіація не працює по одиноких групах бойовиків, а наносить удари по масовому скупченню живої сили та техніки терористів, їх таборів та тренувальних баз.

За останніми розвідданими АТЦ, кількість бойовиків, які на сході України зі зброєю в руках тероризують мирне населення та нападають на українських військових, становить близько 7 тисяч. Кілька тисяч із них становлять російській найманці, які за сприяння спецслужб РФ у складі колон з військовою технікою прориваються через кордон з Україною.

За даними прес-центру АТО, протягом 11 липня в боях на Сході українські силовики знищили тисячу бойовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.