НОВИНИ

S&P змінили прогноз по рейтингу України з "негативного" на "стабільний"

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's змінило прогноз довгострокового рейтингу України за зобов'язаннями в іноземній валюті, що росташований на рівні "CCC", з "негативного" на "стабільний". Про це йдеться в прес-релізі агентства.

На думку аналітиків S&P, досягнення угоди щодо кредиту від МВФ у розмірі близько $ 17 млрд дозволило забезпечити потреби України в зовнішньому фінансуванні на найближчі 12 місяців і стабілізувати складну макроекономічну ситуацію в країні.

Разом з тим агентство визнає наявність ризиків, здатних перешкодити реалізації кредитної програми, а саме загрози кризи на сході країни для її територіальної цілісності і доступності матеріальних ресурсів, непрості і непередбачувані відносини з Росією, поглиблення рецесії в українській економіці.

За оцінкою експертів S&P, ВВП України може скоротитися на 7% за підсумками 2014 року, а бюджетний дефіцит може скласти до 11% ВВП.

Як повідомлялося, раніше Standard & Poor’s знизило рейтинги п'яти російських компаній, серед яких «Газпром», «Роснефть» і «РЖД».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.