НОВИНИ

У "Дніпрі" не чули про домовленості Тарути і продовжують виконувати завдання АТО на Донеччині

Спецбатальйон МВС України "Дніпро" перебуває у Маріуполі в підпорядкуванні глави МВС і продовжує виконання завдань АТО. Про це повідомив командир батальйону Юрій Береза.

"Батальйон "Дніпро" перебуває у Маріуполі в зоні АТО з червня в рамках завдань штабу АТО, коли у взаємодії з батальйоном "Азов" нами було забезпечено звільнення міста від бойовиків", - сказав Береза​​, коментуючи заяву голови Донецької ОДА Сергія Тарути про недоцільність присутності батальйону "Дніпро" на території Донецької області.

За словами Берези, наразі батальйон "Дніпро" продовжує виконання завдань АТО в Маріуполі, і не має в своєму розпорядженні будь-якої інформації про те, що "Дніпро" повинен покинути Донецьку область.

"Інформації про якісь домовленості у мене немає. Хочу підкреслити, що батальйон "Дніпро" є спецпідрозділом МВС і знаходиться в прямому підпорядкуванні глави МВС. Наші люди балаклави не одягають", - сказав він.

Як повідомлялося, голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута озвучив побажання, щоб воєнізовані формування з інших регіонів України покинули Донецьку область.

"Ми будемо захищати себе самі, і я не бачу необхідності перебування воєнізованих підрозділів з ​​інших областей", - сказав Тарута, зазначивши, що є домовленість з представниками правоохоронних органів, щоб батальйон "Дніпро" залишив область.

Батальйон спеціального призначення МВС України "Дніпро" був створений в квітні 2014 року за ініціативи голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. Разом із підрозділами Національної гвардії України та ЗСУ спецпідрозділи МВС "Азов" і "Дніпро" взяли участь у проведеної в рамках АТО операції зі звільнення Маріуполя від бойовиків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.