НОВИНИ

Через скаргу українця YouTube заблокував прямі трансляції Russia Today

Популярний відеохостинг YouTube заблокував російському Russia Today можливість вести пряму трансляцію російською мовою. Про це йдеться в повідомленні прес-служби телеканалу.

Так, YouTube-канал «RT російською» позбувся можливості організовувати прямі трансляції, які користуються великою популярністю серед користувачів, а також публікувати відео з так званого "закритого" доступу.

Крім того, заборона стосується мовлення документального телеканалу RT російською мовою, який був доступний у прямому ефірі на YouTube з грудня 2013 року.

Як повідомляється, функціонал аккаунту «RT російською» був обмежений у зв'язку зі скаргою українського користувача, який заявив про своє авторство опублікованого на каналі відео.

За інформацією прес-служби телеканалу, права на даний відеоролик належать відеоагенції RT RUPTLY, яка начебто викупила їх у користувача.

Телеканал RT подав скаргу на блокування через автоматичну систему YouTube, а також звернувся в російське представництво Google з проханням роз'яснити ситуацію. 

Як повідомлялося, раніше в Україні розглядали питання про заборону російських пропагандистських ресурсів Life News і Russia Today

До цього влада Молдови призупинила трансляцію телеканалу "Росія 24" через «невідповідність програм телеканалу кодексу телебачення і радіо Молдавії».

В березні 2014 року Литва призупинила трансляцію російського телеканалу "НТВ Мир". Того ж місяця в Україні призупинили трансляцію чотирьох російських телеканалів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.