НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Бійцям Нацгвардії, що повернулися з-під Слов'янська, раптово "урізали" зарплати

Військовим з Другого батальйону Національної гвардії "урізали" зарплати з 1200 до 990 грн. Про це у коментарі кореспонденту Тиждень.ua повідомив один з бійців батальйону Євген.

Так, він зазначив, що після того, як бійці батальйону повернулися до бази у Нових Петрвіцях з-під Слов'янська, вони дізналися про зменшення зарплати.

"При підписанні контракту нам обіцяли, що зарплата буде 1200 грн. Тепер, коли ми повернулися з-під Слов'янська у звільнення, нам оголосили, що у нас вона (зарплата) складатиме 990 грн і 3 коп. Це рішення абсолютно ніяк не пояснили", - розповів Євген.

"Плюс нам не дають статус учасників бойових дій. Нам сказали – їдьте самі розбирайтесь у військомат. А там, наскільки нам відомо, відсутня інформація про те, що ми брали участь у військових операціях. Нам пообіцяли дати витяг, з яким ми у військоматі будемо самотужки вирішувати свої проблеми. Водночас, невідомо, де ми за документами були зараховані", - зазначив Євген.

Він також додав, що у бійців, окрім "урізання зарплат", є велика кількість питань.

"Окрім зарплати є багато інших питань. Скажімо, коли виїжджали з Петрівців, отримали чомусь лише трьохдобовий сухпайок, більше нічого. Форма - один комплект і для носіння вона абсолютно непридатна. Правда, у нас не було проблем з харчами, формою, бронежилетами – з усім допомагали люди", - розповів доброволець.

"Я не знаю, чи взагалі є сенс виходити на протест, чи дасть він результат. Є різні варіанти вирішення питання, проте люди трохи втомилися, хочуть відпочити, побути з сім'ями. Водночас, є частина бійців, які відмовляються здавати зброю", - додав він.

Нагадаємо, у червні подібні проблеми виникли у Першого батальйону Нацгвардії. Тоді бійці повідомили, що час, проведений у зоні АТО, вони за документами провели під Павлоградом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.