НОВИНИ

У ДУСі планують на 250 млн грн скоротити бюджетні витрати на держапарат

Державне управління справами планує скоротити бюджетні витрати на утримання у 2014 році на 250 млн грн та направити зекономлені кошти на лікування постраждалих в антитерористичній операції. Про це заявив керівник ДУС Сергій Березенко, повідомляє прес-служба президента.

«Аналіз річних звітів за минулі роки свідчить, що державний апарат жив на широку ногу. Цього року ми суттєво скоротили утримання державного апарату», – повідомив Березенко.

За його словами, у 2014 році, при затверджених бюджетом 1 млрд 184 тис грн сума витрат становитиме менше 900 млн грн.

«Президент вимагає, щоб за підсумками цього року ми уникли збитків, а в 2015 році - отримали позитивне сальдо роботи всіх підприємств», – зазначив Березенко. Він додав, що за Януковича, за підсумками 2013 року підприємства ДУС, продемонстрували збиток у розмірі 48 млн грн.

«Це свідчить про те, що свідомо чи несвідомо, той колектив готував велику частину підприємств до банкрутства. Потрібно відходити від тієї практики, коли всі чиновники високого рангу в Україні могли вільно шикувати за державні кошти», - пояснив Березенко.

Нагадаємо, Державне управління справами планує оскаржувати в судовому порядку факти незаконного захоплення свого майна на території Криму. Балансова вартість майна ДУС на території Криму складає 1,5 млрд грн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.