НОВИНИ

  ▪   Оксана Хмельовська

Олександра Кольцова: Україна, на відміну від Росії, не хворіє на комплекс зверхності

В України є комплекс меншовартості, але вона не хворіє, на відміну від Росії, на комплекс зверхності. Про це у коментарі Тиждень.ua заявила Олександра Кольцова, лідер гурту „Крихітка”.

"По-перше, ми ніколи не були імперією, у цьому є мінуси і є плюси:  маємо і комплекс меншовартості, але й розуміння, що у імперій є час придатності, а у нашої культури – немає, вона вічна”, - заявляє Кольцова.

За її словами, Україна також відрізняється від Росії відсутністю потреби у культі царя для системи управління, „тож в українців більше шансів за декілька років побачити міцні низові структури самоврядування за допомогою яких можна побудувати схеми контролю політиків”.

„Україна – матріархальна. На відміну від росіянок, українки могли привітати залицяльника гарбузом, а там, де права і свободи жінки враховуються, суспільство зажди здоровіше”, - вважає співачка.

На її думку, українці толерантніші до інших національностей.

„На щастя, не мають такого вираженого комплексу зверхності – Майдан показав, що російськомовні громадяни пліч-о-пліч стоять за цінності українського суспільства і самі вимагають однієї державної мови, приміром. Окрім того, в українців м'якіший характер, але разом з тим, ми менш відверті, ніж росіяни і не такі імпульсивні", - наголошує Кольцова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.