НОВИНИ

Міноборони витратить 27 мільйонів на ремонт застарілої техніки радянських часів

Міністерство оборони України 26 червня уклало угоду з Державним підприємством «45 експериментальний механічний завод» на ремонт засобів заправки та транспортування пального за 26,55 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про регламентований ремонт, у тому числі з ремонтом базового шасі.

Кількість техніки, яку мають відремонтувати – не уточнюється. Роботи мають виконати до кінця поточного року.

В обґрунтуванні до закупівлі загальний технічний стан вказаної техніки називають «критичним» у зв’язку з систематичним недофінансуванням, моральним і фізичним старінням: «наявні ЗЗТП виготовлені у колишньому СРСР 20-30 років назад при встановленому життєвому циклі 18-20 років. Крайній капітальний (регламентований) ремонт проводився у 2012 році».

Держзавод отримав підряд без конкурсних торгів як єдине підприємство, що може надати ці послуги. Як зазначено в обґрунтуванні, саме воно упродовж багатьох років здійснювало ремонт цієї техніки для Міноборони. Разом з тим, відповідних тендерів на «ВДЗ» знайти не вдалося.

Як повідомлялось, у зону антитерористичної операції на сході України відправили спецкомісію для перевірки ефективного використання коштів, що виділяються на безпеку і оборону. 

Читайте також: Закупівлі для армії: завищені ціни, закриті процедури й конкурси з одним учасником

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.