НОВИНИ

Рада не підтримала введення надзвичайного стану в ПЕК

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Україна взимку залишиться без газу, якщо коаліція не підтримуватиме урядові законопроекти. Про це він сказав на засіданні в парламенту після того, як депутати не підтримали проект закону “Про особливий період у паливно-енергетичному комплексі” (реєстраційний №4117а).

За ухвалення даного законопроекту проголосували лише 142 депутати (за необхідних 226 - ред.) із 299, зареєстрованих у сесійній залі.

Не голосували у повному складі фракції Партії регіонів, “Свобода”, КПУ, а з групи “За мир і стабільність” проголосував лише один народний депутат. Звертаючись до депутатів з коаліції Яценюк зазначив: “Будете сидіти зимою без газу, якщо не будете підтримувати урядові законопроекти”. Після цього Турчинов знову поставив на голосування урядовий законопроект, але за документ проголосував лише 181 депутат. Також ВР не підтримала два альтернативні законопроекти з цього питання.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту №4117-А, його розробка викликана необхідністю чіткого визначення підстав введення особливого періоду у паливно-енергетичному комплексі, встановлення правових та організаційних засад функціонування ПЕК в особливий період. 

Нагадаємо, Верховна Рада також не підтримала голосування за реорганізацію НАК "Нафтогазу-Україна".

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.