НОВИНИ

Росія дозволить українським прикордонникам контролювати рух на захоплених терористами пунктах

Міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Росії та України в середу підтримали ідею відправлення українських прикордонників і спостерігачів на російські КПП. Про це повідомив на прес-конференції глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр.

За його словами, міністрам вдалося домовитися про низку заходів щодо досягнення перемир'я на сході України.

"Я думаю, що нам сьогодні вдалося під час переговорів досягти домовленостей про пакет заходів, які в сукупності ведуть до надійного взаємною перемир'я (на сході України)", - сказав Штайнмайер за підсумками чотиристоронньої міністерської зустрічі в Берліні.

Крім того, він повідомив про те, що учасники зустрічі підтримали ідею відправки українських прикордонників і спостерігачів ОБСЄ на російські КПП.

"Ми вітаємо готовність Росії забезпечити українським прикордонникам доступ до прикордонних пунктів, і ми просимо ОБСЄ також використовувати (можливості – ред.) спостерігачів на цих пунктах", - зазначив глава німецького зовнішньополітичного відомства.

Штайнмайер заявив також, що переговори контактної групи з питань України продовжаться протягом цього тижня.

"Присутні тут міністри підтримують рішення повернутися до переговорів контактної групи. Ці переговори повинні відбутися до 5 липня", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія може дозволити Україні контролювати рух на захоплених терористами пунктах.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.