НОВИНИ

В ОБСЄ закликали ретельно розслідувати загибель російського журналіста

Працівники ЗМІ продовжують платити у збройному конфлікті в Україні найвищу ціну. Про це написала представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович листі президенту України Петру Порошенку, повідомляє офіційний сайт організації.

Міятович висловила співчуття родині та колегам оператора російського "Пєрвого каналу" Анатолія Кляна, який загинув на сході України.

"Я добре розумію всю складність ситуації в Україні і той факт, що національна влада не контролює частину території, що контролюється сепаратистами в східній частині країни", - зазначила вона.

Разом з тим, представник ОБСЄ закликала всі сторони в цьому конфлікті поважати свободу ЗМІ і утримуватися від будь-якого насильства щодо працівників ЗМІ.

Міятович нагадала, після загибелі Кляна кількість журналістів, убитих на сході України, збільшилася до п'яти.

"Я закликаю владу швидко і ретельно розслідувати обставини загибелі Кляна і всі інші напади, які закінчились смертю журналістів, і притягти винних до відповідальності", - сказала вона.

Нагадаємо, 30 червня в Донецьку загинув оператор російського "Пєрвого каналу" Анатолій Клян. Згідно з повідомленням, Клян "отримав смертельне поранення в живіт". Постріли пролунали після того, як українські військові запустили в небо сигнальну ракету. Російські ЗМІ не подають повної картини подій, що передували стрілянині. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.