НОВИНИ

У Миколаєві затримали російського диверсанта, який планував вибух в аеропорту

У Миколаєві затримали російського диверсанта, який вів спостереження за місцевим аеропортом. Про це повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"Це був автомобіль, який знаходився біля військового аеродрому із заляпаними номерами, із затонованими вікнами, але миколаївці побачили, що людина у бінокль спостерігає за рухом на військовому аеродромі, і це було прийнято як незвичайний факт, швидко зреагували і спецслужби затримали цю людину", - розповів Лисенко.

За його словами, завданням диверсанта було виведення з ладу злітно-посадочної смуги аеродрому, при ньому була вибухівка і граната, яких вистачило б для пошкодження злітної смуги і літаків.

Нагадаємо, нещодавно працівники Служби безпеки України затримали викладача, який співпрацював із російськими спецслужбами. Затриманий мав вчинити провокацію 28 червня: здійснити обстріл сигнальними ракетами будівлі Посольства Республіки Польща у центрі Києва та підкинути на місце злочину символіку «Правого Сектора» з метою дискредитації цієї  організації.