НОВИНИ

США не запросили Росію на найбільші в світі військово-морські навчання

Тихоокеанський флот США розпочав найбільші у світі міжнародні військово-морські навчання «RIMPAC», які проходять в районі Гавайських островів. Флот Росії, який вперше взяв участь у навчаннях позаторік, на цей раз запрошення не отримав.

«24-і за рахунком маневри триватимуть до 1 серпня, в них візьмуть участь 49 бойових кораблів, шість підводних човнів, більше 200 літаків і 25 тисяч військовослужбовців з 23 країн світу. Після вторгнення російських військ на територію Криму лідери світових держав - США, Канади і більшості європейських країн оголосили про згортання військової співпраці з Російською Федерацією», - йдеться в повідомленні.

Світова спільнота обурена також позицією Росії щодо ситуації на сході України, заявляючи про наявність доказів безпосередньої участі Кремля в розпалюванні конфлікту і військовій підтримці сепаратистів. Крім того, напруженість у відносинах Росії і Заходу зросла після запровадження секторальних санкцій що Російської Федерації.

Нагадаємо, делегацію Росії не запросили до участі в одній з найбільших у світі військових виставок Eurosatory-2014, яка проходила у виставковому комплексі Paris Nord Villepinte у передмісті Парижа з 16 до 20 червня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.