НОВИНИ

Берлін спростив правила імміграції євреїв з України

Уряд ФРН оголосив про ослаблення обмежень на імміграцію в ФРН єврейського населення України у зв'язку з інформацією про зростання антисемітських настроїв в Україні, повідомляє агентство АП.

У Берліні заявили, що німецька влада будуть віддавати пріоритет у видачі дозволів на в'їзд до країни українським євреям перед євреями з інших колишніх республік СРСР, а також скасують низку введених раніше обмежень на в'їзд.

В уряді додали, що уважно стежать за ситуацією з єврейським населенням України.

За даними АП, після 1989 року ФРН прийняла програму надання допомоги євреям, які прагнуть виїхати з пострадянських республік.

Це призвело до прибуття близько 200 тис. євреїв у ФРН за останні 25 років.

Проте в 2005 році Берлін посилив регулювання імміграції євреїв.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не допустить розпалювання міжнаціональної ворожнечі і вживатиме всі передбачені законом заходи для недопущення імпорту в Україну антисемітизму і ксенофобії.

Крім того, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що правоохоронці роблять усе, аби знайти та притягнути до відповідальності авторів і розповсюджувачів матеріалів, які принижують національну і людську гідність.

Також Служба безпеки України розслідує факти розповсюдження у Донецьку листівок антисемітського характеру від імені "донецької народної республіки". 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.