НОВИНИ

В ОБСЄ заявили про звільнення з полону чотирьох спостерігачів

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні підтвердила звільнення з полону донецької групи спостерігачів з чотирьох людей. Про це повідомили в прес-службі місії.

"Чотирьох членів команди СММ в Україні, що базувалася у Донецьку, які зникли вкінці травня, звільнили вчора після 32 днів полону", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що звільнені спостерігачі знаходяться у доброму стані.

Водночас команду з чотирьох спостерігачів, що зникли у Луганську, продовжують утримувати у полоні. В місії ОБСЄ зазначили, що попри небезпеку спостерігачі місії продовжують працювати у Донецькій та Луганській областях, однак їхня кількість у цих областях тимчасово зменшена.

Як повідомлялося, 27 травня ОБСЄ заявила, що втратила зв'язок з однією з груп місії спостерігачів, які працювали в Донецькій області. У місії розповіли, що до складу тієї групи входять чотири людини - громадяни Естонії, Швейцарії, Туреччини та підданий Данії.

Згодом в МЗС України повідомили, що четверо членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ захоплені проросійськими активістами в Донецькій області.

19 червня стало відомо, що ОБСЄ встановила контакт з цими двома групами спостерігачів. Терористи, що утримували спостерігачів ОБСЄ, не висували жодних вимог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.