НОВИНИ

В Україні знайшлось 2% бажаючих відпочити в окупованому Криму

Більшість українців не збираються їхати на відпочинок цього літа, а 2% хочуть відпочити в анексованому Криму. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

62% українців узагалі не планують їхати на відпочинок. Ця цифра зменшилась у порівнянні з 2013 роком, коли 68% українців не планували куди-небудь їхати відпочивати. 

Найбільша кількість тих, хто не планує відпустку влітку у східних регіонах (68%), а найменша у південних (59%). На Заході та в Центрі однакова кількість людей, які так думають – по 62%.

Водночас не визначилися з відпусткою 15% українців, що вдвічі більше, ніж минулого року.

Серед туристичних місць лідирують Карпати, куди хочуть поїхати 7,2% українців, 6,6% планують відпустку у заміському будинку. Досить велика кількість людей (4,1%) збирається до родичів у село. Майже 3% українців мріють поїхати за кордон.

Опитування провели з 29 квітня по 11 травня 2014 року. На запитання відповіли 2022 респонденти, що мешкають у 110 населених пунктах усіх областей України (за виключенням Криму) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Як повідомлялося, за результатами дослідження російського "Левада-Центру" у Криму збираються відпочити влітку лише 3% росіян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.