НОВИНИ

Керівник ДУСі при Януковичі: Клименко, Арбузов та Курченко повністю контролювали економіку

Найбільшою проблемою часів президентства Януковича була корупція в економічному блоці Кабінету міністрів. Про це заявив колишній керівник Державного управління справами Андрій Кравець.

"Межигір'я, напевно, не найбільша біда з того, що відбувалося ці роки. Основна біда України була в Кабінеті міністрів та сформованих фінансових потоках. Корупція була не в Межигір'ї. Корупція була на рівні Кабінету міністрів і всього економічного блоку", – повідомив екс-голова ДУСі.

За його словами, однією з причин Майдану була несправедливість у суспільстві, а також "група товаришів" (Клименко, Арбузов, Курченко - ред.).

"Я думаю, що так. Я думаю, що одна з причин Майдану - це несправедливість у суспільстві. Підхід до бізнесу, до державних потоків і так далі. Цей підхід був заведений на одну групу товаришів, які повністю контролювали всю економіку", – заявив Кравець.

Крім того, він зазначив, що все, що стосувалося особисто Януковича і його будинку, контролював його старший син Олександр.

"У мене з ним були досить складні стосунки. Ми спілкувалися рідко – десь рази два-три на рік. Просто було поділено таким чином, що все, що стосувалося особисто Януковича і його будинку – це була парафія Олександра Вікторовича (Януковича), а все, що стосувалося життя державного – цим займався я. У нас не було точок дотику, ми ніде не перетиналися", – заявив Кравець.

Він підкреслив, що до Межигір'я не мав ніякого відношення.

"Це точно був не я. До Межигір'я я мав відношення ще до того, як він став президентом. Поки ми сиділи в опозиції, ми перебудовували ось цей невеликий будинок, який він показував журналістам. Він в ньому жив, орендував його багато років", – зазначив екс-голова ДУСі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.