НОВИНИ

Порошенко пообіцяв майданівцям перевибори й закон про прозоре фінансування партій

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками громадських об'єднань та активістами Майдану. Про це повідомила прес-служба президента.

"Для мене надзвичайно важливо, щоб ми з вами мали довіру, щоб ми знали, що не зрадимо один одного, можемо отримувати підтримку, обмінюватися думками і бути впевненими, що є цінності, ідеали, які були загартовані на Майдані", - сказав він майданівцям.

Порошенко наголосив, що потрібно продемонструвати, що в країні після Майдану все вирішує народ.

Він представив присутнім нового Генпрокурора і зазначив, що головним завданням для нього є завершення розслідування справ щодо розстрілу у лютому мирних людей на Майдані.

"Ніколи більше українська влада не повинна стріляти в українських людей. Ми маємо створити перший прецедент. Нас ніщо не зупинить. Ми перемогли Януковича. Переможемо бандитів. Ми побудуємо нову державу, задля якої народ вийшов на Майдан", - наголосив глава держави.

Порошенко повідомив про намір у найближчий час прийняти рішення щодо "посилення силового блоку" в державі.

Відповідаючи на твердження активіста Майдану про "кризу представницької демократії", президент підкреслив, що вибори до Верховної Ради мають відбутися восени і наголосив на необхідності нового закону про політичні партії, який має передбачати чітке й прозоре фінансування.

На закінчення зустрічі активісти вручили главі держави президентський штандарт, вилучений в Українському домі взимку. 

Як повідомлялось, на Віче, яке проходить на Майдані незалежності, майданівці вимагали перекриття кордону, люстрації, скорочень і розслідувань розстрілів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.