НОВИНИ

"Миротворець"-Путін каже, що з українського боку стріляють

Оголошене президентом України Петром Порошенко перемир'я, безумовно, важлива частина остаточного врегулювання, може, одна з найголовніших. Про це заявив президент Росії Владімір Путін, передає прес-служба президента РФ.

"Без цього неможливо домовитися ні про що. І, безумовно, Росія буде підтримувати ці наміри", - сказав він.

Однак, Путін підкреслив, що в кінцевому підсумку найголовніше – це політичний процес.

"Важливо, щоб на базі цього перемир'я виник діалог між усіма протиборчими сторонами, з тим щоб знайти прийнятні для всіх компроміси", - вважає він.

"Необхідно, щоб люди, які проживають на південному сході України, відчували себе невід'ємною частиною країни", - заявив Путін.

Глава російської держави закликав почати "предметний, змістовний діалог". 

Разом з тим, він розповів, що Росія зафіксувала "за допомогою об'єктивних засобів контролю", що бойові дії не припиняються.

За словами Путіна, в неділю вночі була "достатньо активна робота артилерії з української сторони".

"Я не беруся сказати, хто це робить: чи то це регулярна армія, чи то це так звані збройні формування якихось "правих сил" - але це відбувається. Потрібно домогтися того, щоб всі бойові дії були припинені", - підсумував президент РФ.

Як повідомлялось, упродовж останньої доби бойовики обстріляли сім блокпостів українських військових у зоні антитерористичної операції. 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко представив на Донбасі мирний план із врегулювання ситуації в східних регіонах держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.