НОВИНИ

Порошенко розповів про свій мирний план можновладцям Донеччини та Луганщини

Президент Петро Порошенко представив легітимній владі Донецької та Луганської областей 14 пунктів мирного плану на сході країни. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Згідно з повідомленням, під час зустрічі Порошенко наголосив на важливості внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Він зазначив, що відповідний проект змін Основного Закону буде спрямовано на розгляд Венеціанської Комісії.

"Наша мета не війна, наша мета – мир!", - наголосив він.

"Ключовий елемент: президент добровільно відмовляється від можливості призначати голів облдержадміністрацій і райдержадміністрацій, проводяться дострокові місцеві вибори і обрані депутати формують місцеву раду, яка в свою чергу формує виконавчий комітет", - підкреслив Порошенко.

Він заявив, що для відновлення економіки Донбасу разом із партнерами з Євросоюзу розроблено програму створення робочих місць на сході України, з перспективою інвестицій та з проектом програми з економічної реконструкції регіону.

Президент вважає, що частина загальнодержавних податків повинна залишатись в розпорядженні місцевої влади.

"Зокрема, 25% податку на прибуток має залишатись для того, щоб бути стимулюючим фактором", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося раніше, міський голова Донецька Олександр Лук’янченко, розповідаючи про результати зустрічі президента з елітою Донецької і Луганської областей, заявив, що Порошенко обіцяє найближчими днями припинити вогонь на Сході.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.