НОВИНИ

У Лісабоні українці заспівали свою версію пісні про Путіна

Українці, що проживають у Лісабоні, записали музичне відеозвернення до європейських політиків, а також до президента Росії Владіміра Путіна, в якому хором переспівали широковідому нині пісню про нього. Відео виклали у Youtube від імені Асоціації українців у Португалії.

Щоправда, українці Лісабону дещо змінили мотив відомої пісні і додали кілька речитативних куплетів.

«Поки високі політики граються в дипломатію, хизуючись своєю шляхетністю, в Україні майже кожного дня вбивають українців. І вбивають їх терористи, яких породив, фінансує і готує Путін. Сьогодні він увірвався в Україну як грабіжник. А завтра він може прийти в кожну іншу країну. Тому люди, які хочуть жити в мирі, які хочуть спокійно жити і працювати, повинні зрозуміти, що зупинити ту «коричневу чуму» можна тільки спільними зусиллями. І першим кроком має стати визнання того, що Путін – *йло», - йдеться у повідомленні Асоціації українців у Португалії.

Нагадаємо, 14 червня під посольством РФ у Києві відбулася акція протесту проти російської агресії в Україні, яка ледь не переросла в штурм. Зокрема, протестувальники потрощили авто з російськими номерами, припаркованими біля диппредставництва, а будівлю закидали камінням.  Попри побоювання, що посольство чи авто можуть бути підпалені, ситуація надвечір заспокоїлася, зокрема завдяки участі у подіях представників уряду. Так, під дипустановою були глава МВС Арсен Аваков, тодішній в.о. глави МЗС Андрій Дещиця з помічниками, представники СБУ, міліція. 

Так, Дещиця закликав проводити виключно мирний протест і нікому не завдавати шкоди, та на знак підтримки мирного протесту разом із мітингувальниками заспівав "Путін – х**ло".

"Чи я проти того, щоб ви протестували? Я за те, щоб протестували. Я готовий тут із вами стати і казати: "Росіє, забирайся з України!" – сказав в.о. міністра.

Згодом представники РФ виступили із вимогою звільнити Дещицю.

Читайте також: Хіт «Путін х..ло» набирає обертів. Співають всі!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.