НОВИНИ

Ахметов заговорив про переговори з терористами і мирне вирішення конфлікту на Донбасі

Бізнесмен Рінат Ахметов переконаний в необхідності мирного розв'язання кризи на сході України.Про це він сказав журналістам перед початком зустрічі президента України Петра Порошенка з представниками Донецької та Луганської областей.

"Я глибоко переконаний, що ми зобов'язані знайти мирне рішення. До мирного рішення ми маємо прийти лише за столом переговорів, а не за кермом БТР, із кулеметами та гарматами", - заявив Ахметов.

"Донбас у біді. На Донбасі ллється кров. Руйнуються міста, руйнуються селища, руйнується інфраструктура. Але найстрашніше - страждають і гинуть люди. Донбас має потребу у мирі. А в Києві говорять, що ніколи не сядуть за стіл переговорів із терористами. Що ж тоді виходить, війна має тривати вічно?" - зазначив Ахметов.

Він наголосив, що мешканці Донбасу хочуть миру. "Людей не цікавить процес. Людям потрібен результат. Людям потрібен мир! І вони просять, вони вимагають - забезпечте, будь ласка, мир", - сказав бізнесмен.

Нагадаємо, раніше Ахметов закликав робітників своїх підприємств негайно вийти на страйк проти сепаратизму. Після цього на Донеччині люди масово підтримали акції за мирний Донбас та Донецьк без зброї. Страйкували десятки тисяч людей. Більшість підприємств зупинили свою роботу на декілька годин.

Як повідомлялося, за інформацією джерел Тиждень.ua, сепаратистські акції у Донецьку та Луганську відбуваються не за прямої підтримки Росії, а за прямого сприяння олігарха Ріната Ахметова та лідера парламентської фракції ПР Олександра Єфремова.

Згодом з’явилася інформація, що Ахметов вирішив підтримати єдність України, однак він не дуже охоче робив будь-які заяви з цього приводу. Натомість, радив вирішити конфлікт на Донбасі децентралізацією влади.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.