НОВИНИ

Депутати підтримали кандидатури Порошенка на посади голів НБУ, ГПУ та МЗС

Народні депутати підтримали кандидатури, внесені президентом Петром Порошенком, на посади очільників Національного банку, Генпрокуратури та Міністерства закордонних справ.

Так, спочатку депутати 329-ма голосами підтримали призначення Віталія Яреми на посаду голови Гепрокуратури України. Водночас, він був звільнений з посади першого віце-премєр-міністра України. За проголосував 331 народний депутат.

Згодом Верховна Рада 319-ма голосами звільнила голову Міністерства закордонних справ Андрія Дещицю. На його місце призначили колишнього посла України в Німеччині Павла Клімкіна. "За" проголосували 335 депутатів.

Після 10-хвилинної перерви депутати проголосували за звільнення голови Нацбанку Степана Кубіва. Таке рішення підтримали 302 нардепи. Новим очільником НБУ стала Валерія Гонтарєва. Її призначення підтримали 349 депутатів.

Президент Петро Порошенко, який представляв кандидатури Верховній Раді, після завершення голосування подякував Кубіву, Махніцькому та Дещиці за виконану роботу. Крім того, Порошенко висловив вдячність депутатам за роботу і висловив сподівання, що у майбутньому тісна співпраця між президентом і парламентом триватиме.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.