НОВИНИ

Байден пообіцяв Порошенку посилити тиск на Росію

Віце-президент США Джо Байден пообіцяв, що США посилять санкції проти Росії, якщо вона не змінить свого курсу. Про це він повідомив під час телефонної розмови з президентом Петром Порошенком, повідомляє прес-служба Білого дому.

"Віце-президент зазначив, що Сполучені Штати працюють зі своїми партнерами над підвищенням ціни, яку заплатить Росія у випадку продовження свого курсу", – йдеться у повідомленні.

Джо Байден додав, що Росія не використовує свого впливу на сепаратистів на Сході України для "припинення насильства зі сторони сепаратистів", а також продовжує постачати їх зброєю та відправляє до регіону військовий персонал.

У повідомленні прес-служби українського президента зазначили, що "Джозеф Байден підтримує наполегливі зусилля глави української держави для припинення насильства на сході України".

Також віце-президент США висловив співчуття з приводу загибелі українських військових під час проведення антитерористичної операції.

Як повідомлялося, 7 червня Байден та Порошенко зустрілися під час урочистостей з нагоди інавгурації українського президента. 

Нагадаємо, що 11 червня під час телефонної розмови Байден висловив підтримку мирному плану врегулювання конфлікту на Сході України Петра Порошенка.