НОВИНИ

Холдинг сина Януковича заборгував 42 млн грн податків

Холдинг "МАКО", власником якого є старший син колишнього президента Олександр Янукович, ухилився від сплати податків на понад 42 мільйони гривень. Про це під час брифінгу повідомив екс-виконуючий обов'язки генерального прокурора України Олег Махніцький.

"Головним слідчим управлінням ГПУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення власником холдингу "МАКО" Олександром Януковичем за попередньою змовою з іншими особами ухилення від сплати податків на суму понад 42 млн грн", - сказав Махніцький.

За його словами, на майно Олександра Януковича накладено арешт, а його самого оголошено в розшук.

"Олександру Януковичу повідомили про підозру та оголосили в розшук. Накладено арешт на його майно в сумі майже 97 млн грн та цінні папери на суму 1,2 млрд грн", - зазначив Махніцький.

Як повідомлялося, статутний капітал ТОВ «МАКО Трейдинг» обсягом 5 мільйонів гривень розділений між Олександром Януковичем (49,99%) та ПрАТ «МАКО Холдинг» (50,01%). Згідно з повідомленнями ЗМІ, Янукович та підконтрольні йому підприємства здійснювали між собою господарські операції для ухилення від сплати податків.