НОВИНИ

Партнери НАТО підтвердили міжнародну ізоляцію Росії

Країни, які є учасниками програми НАТО "Партнерство заради миру", засудили агресію Росії проти України, вкотре підтвердивши міжнародну ізоляцію Москви. Про це йшлося під час засідання Ради Євроатлантичного партнерства (РЕАП) на рівні послів 22 країн-партнерів Альянсу у Брюсселі.

"Засідання РЄАП у черговий раз продемонструвало міжнародну ізоляцію РФ. Лейтмотивом виступу усіх делегацій, які взяли участь у обговоренні, став заклик до російської сторони припинити агресію, розпочати деескалацію ситуації та дотримуватись міжнародних зобов'язань", – розповіли про хід засідання у Місії України при НАТО.

За інформацією українських дипломатів, учасники засідання одностайно підтримали позицію України, рішуче засудили агресію Росії та дали відсіч спробам російського представника довести до них спотворену картину реальної ситуації в Україні.

"Багато учасників висловили розчарування, що один із членів РЕАП – Росія – порушила принципи через нелегальну і незаконну анексію Криму та втручання у внутрішні справи України", – повідомляють у штаб-квартирі Альянсу.

Цього року НАТО і партнери відзначають 20-у річницю програми "Партнерство заради миру" (ПЗМ), до якої долучилися 22 держави.

Нагадаємо, Україна у 1994 році стала одним із перших та найактивніших учасників ПЗМ.

Як повідомлялося, НАТО дотримується рішення про припинення військової та цивільної співпраці з Росією у зв’язку з її агресією проти України. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.