НОВИНИ

Кримським татарам заборонили святкувати День прапора у центрі Сімферополя

Окупаційна влада Сімферополя заборонили проводити заходи до Дня кримськотатарського прапора в центрі міста. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив секретар Меджлісу Ділявер Акієв.

За його словами, 11 червня Меджліс подав до Сімферопольської міської ради інформацію про те, що 26 червня кримські татари будуть проводити в парку ім. Треньова в Сімферополі культурно-масові заходи, присвячені Дню кримськотатарського прапора.

Влада відповіла відмовою, пославшись на небезпеку для "сотень дітей".

"Загалом, через те, що в парку працює безліч атракціонів, відбуваються різні конкурси та виставки, і через те, що парк відвідують "сотні дітей" – проведення нами Дня прапора може порушити громадський порядок, законні інтереси інших громадян", - передає позицію самопроголошеної влади Акієв.

Зокрема, він цитує текст відповіді, згідно з яким, "скупчення великої кількості людей на обмеженій території, не призначеній для розміщення додатково заявленої кількості учасників, може створити умови для порушення громадського порядку, прав і законних інтересів інших громадян".

"Ми запланували низку конкурсів для дітей, виставка і багато іншого. Але нам НЕ МОЖНА, адже наші діти можуть порушити громадський порядок. А той єдиний дитячий паровозик, який катається порожнім по парку, мабуть, і є "атракціонами, попит на які зростає під час шкільних канікул"", - додав секретар Меджлісу.

Як повідомлялося, раніше лідер кримських татар Мустафа Джемілєв заявив, що після анексії Криму Москва розраховує «на стару радянську політику поділу кримських татар».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.