НОВИНИ

ЗМІ: Путін змушує держслужбовців їхати на відпочинок у Крим

Російські держслужбовці повинні в цьому році провести свою літню відпустку в Криму. Про це повідомляє німецький журнал Focus.

Так, тимчасово виконуючий обов'язки керівника Ростуризму Олег Сафонов розіслав по державних підприємствах і концернах телеграму з відповідною вказівкою Владіміра Путіна.

Щоб не допустити колапсу туристичної галузі Криму, президент Росії, за інформацією видання, "радить" службовцям замовити номер в одному з готелів і будинків відпочинку півострова.

При цьому оплачувати їхнє перебування на курортах зобов'язані підприємства чи профспілки.

Як пише ЗМІ, на ці цілі московський регіон вже виділив чотири мільйони євро. Чечня - більше трьох мільйонів. По півмільйона євро на відпочинок співробітників надають "Газпром" і "Роснефть".

Раніше близько три чверті з приблизно восьми мільйонів туристів, які проводять відпустку на чорноморському узбережжі Криму, становили українці.

Однак після анексії півострова Росією в березні цього року більшість українських туристів ігнорують кримські пляжі.

Як повідомлялося раніше російські компанії не поспішають купувати путівки до Криму, а загальна кількість туристів на окупованому півострові скоротилася більш ніж удвічі.

Водночас, результати дослідження, проведеного за допомогою інструменту Google Zeitgeist свідчить, що південне узбережжя Криму перестало цікавити українців у якості місця для відпочинку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.